Septembri alguses reguleeritakse Sepa Jalgpallikeskuse LED-prožektoreid

Kuna tugev vihm ei lubanud Sepa Jalgpallikeskuse LED-prožektoreid esialgu kavandatud ajal, reedel 2.9 lõpuni reguleerida, jätkuvad tööd eeloleval reedel. Reguleerimine algab reede 9.9 õhtutundidel ja vajadusel laupäeva, 10.9 hommikul ning kestab orienteeruvalt kokku 5 tundi.

Tegemist on tavapärase ehitusjärgse tööga, mille eesmärk on, et staadioni valgusmastide otsa paigaldatud LED-lambid oleksid väljaku suhtes parima võimaliku nurga all. Reguleerimist teostab Ecolight OÜ-ga ja sellega ei kaasne märkimisväärset müra.

Jalgpallikeskuse säästlikud ja innovatiivsed LED-prožektorid paigaldati juunis ja seni on neid kasutatud minimaalselt. "Uut staadionit ehitades arvestasime keskkonnasäästlikusega ja valgustite tehnoloogiliste suundadega. Koostöös Ecolight OÜ-ga saime parima pakkumise LED-valgustitele, mis tagavad, et Sepa Jalgpallikeskuses oleks võimalik treenida ka hämaras talveilmas," rääkis toona keskuse taristujuht Kaarel Kiidron. Üks LED-valgusti on pool meetrit lai ja kaalub 20kg. Lambid töötavad temperatuurivahemikus -30 kuni +50 kraadi. Sepa Jalgpallikeskuse kunstmuruväljakule kavandatav valgustustihedus on maksimaalselt 200 luxi.


Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised