FOTOD: Sepa jalgpallikeskuse uus tribüün hakkab kandma LukuCentrumi nime!

Tartu JK Tammeka ja LukuCentrum sõlmisid kolmeaastase lepingu, mille kohaselt hakkab Sepa jalgpallikeskuse äsja valminud katusega tribüün kandma LukuCentrumi nime. Tartu suurima jalgpalliklubi ja Eesti ühe juhtiva lukupoe koostöö eesmärk on edendada noortesporti ja Sepa jalgpallikeskust.

Tammeka tegevjuhi Kristjan Tiiriku sõnul on Sepa jalgpallikeskuse jätkuv edulugu võimalik tänu Tartu ettevõtjatele. “Mul on väga hea meel, et Sepa jalgpallikeskuse äsja valminud ja Tartu mõistes enneolematult hea jalgpallitribüün hakkab kandma just LukuCentrumi kui tuntud Tartu ettevõtte nime,” tervitab Tiirik.

“See katusega tribüün on meie ühine panus kogukonna ja spordisõprade heaollu ning pakub paremaid spordielamusi ühtviisi fännidele, pereliikmetele kui noortele sportlastele,” usub endine tippjalgpallur.

LukuCentrumi projektijuhi Raul Oja sõnul toetab ettevõte Sepa jalgpallikeskust kui eeskujulikku ja noortele vajalikku ettevõtmist. “Ma soovin, et noortel oleks alati nii head sportimisvõimalused, et kui nad tulevad esimest korda trenni, siis nad saavad kohe aru, et neile pakutakse maksimaalset kvaliteeti ja et ülejäänu sõltub neist endist,” selgitab Oja.

“LukuCentrumi moto on olnud algusest peale, et täiuslikkus vajab pühendumust. Kõiki asju, mida tehakse hingega, oleme püüdnud omalt poolt toetada,” räägib Oja koostöö tagamaadest, “Need asjad, mida tahetakse teha kiirelt, läbi mõtlemata, need pole meile huvi pakkunud. Asjad, mis on geniaalsed, mis lööks ka mujal maailmas läbi ja oleks eeskujuks, neid me toetame. Selge on ka see, et raha saaja peab omalt poolt maksimaalselt pingutama.”


Raul Oja on mänginud ka ise aastaid jalgpalli, noorena Tammeka ridades. “Need mälestused jalgpallist on väga head, sain palju reisida,” muigab Oja noortejalgpallile mõeldes. “Kuus korda nädalas tegin trenni, kuigi meie tingimused polnud toona pooltki nii head, kui täna siin, Sepal,” võrdleb spordimees praeguseid olusid 90ndate aastate Tartuga.

Millised on aga tänased suhted vutiga? “Teinekord tahangi tagasi platsile tulla, aga pean vanuse peale mõtlema, ei jaksa noortega võidu joosta,” selgitab Oja. “Nii püüangi endast maksimumi anda, et hoopis noortel oleks kvaliteetsem väljak ja paremad tingimused!”

Sepa LukuCentrumi tribüünil on sügise lõpuks 487 istekohta.  LukuCentrumi tribüüni keskosas paikneb uus VIP-, diktori- ja tseremooniaruum.

JK Tammeka ootab kõiki uuele LukuCentrumi tribüünile! Järgnevatel nädalatel saab Sepa jalgpallikeskuses kaasa elada nii Esiliiga B kui Eesti noorte tippliigade matšidele (vaata kalendrit www.jalgpallikeskus.ee). Premium liiga tippmängud seisavad Sepal ees aga juba tuleva aasta veebruaris-märtsis.

Sepa jalgpallikeskus rajati 2015-2016 Eesti spordi suurima ühisrahastuskampaania toel. Disainistuudio Neway loodud www.jalgpallikeskus.ee keskkonnas sai igaüks osta endale virtuaalse ruutmeetri uuest staadionist ja toetada sellega tuhandete Tartu noorte jalgpallurite unistusi.

Keskust on külastatud tänaseks üle 100 000 korra. Seal on toimunud näiteks Eesti suurim EM-finaali ühisvaatamine, kõrgeimatasemelisim noorteturniir Sepa Elite Cup, Premium liiga matšid ja heategevuslik jalgpallifestival Roosa Jalgpall. 2017. aasta sügiseks sai keskus 487-kohalise katusega tribüüni.


Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised