Sepa Jalgpallikeskus vahetult enne ehitust...

Sepa Jalgpallikeskuse ehitustegevus on kohe-kohe algamas! Saime äsja kätte viimased kinnitused Tartu linnavalitsuselt ja ettevalmistavad tööd on tegelikult staadionil juba käimas. 

Eesti spordiajaloo suurim ühisrahastuskampaania lõppes 3108 inimese ja organisatsiooni toel edukalt 12. jaanuaril ja uus staadion avatakse suurejoonelise EURO 2016 finaali ühisvaatamisega 10. juulil.

Selleks tuleb loomulikult ka staadion valmis ehitada! Ehitusluba on nüüdseks Tartu linnavalitsuselt käes ja ettevalmistavad tööd staadionil juba mõni aeg tagasi alanud. Näiteks viime vanalt staadionilt ära lagunenud kontoriboksid, mis juba aastaid söeti seisnud.

Järgnevas videos kirjeldab Sepa kampaaniajuht ja Jalgpallikool Tammeka tegevjuht Kalle Paas ehituse praegust seisu ja seda, mida lähimal ajal ja ka tulevikus oodata on :)!Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised