Sepa Jalgpallikeskus avatakse suurejoonelise ruutmeetrifestivaliga: kõik on oodatud!

Sepa Jalgpallikeskuse valmimiseni on jäänud veel vaid 35 päeva. Täna pandi paika Eesti kõige ägedama story'ga staadioni avafestivali programm - 10. juulil avatakse staadioni kontserdi, perepäeva ja Eesti suurima EM-finaali ühisvaatamisega. Tasuta sissepääsuga m²-festivalile on oodatud nii ruutmeetriomanikud kui ka teised kampaaniale kaasaelajad!

Ruutmeetrifestivali programmis jätkub põnevat tegevust, ühiseid mälestusi ja emotsiooni nii suurtele kui väikestele. Programm algab juba päeval Sepa Perepäevaga, kui uuel staadionil saavad nii noored kui vanad end proovile panna jalgpalliatraktsioonidel ja muudes osavusmängudes.

Kell 20 algab aga festivalipäeva õhtune programm staadionikontserdiga, millele järgneb juba kõige tipp - suur EM-finaali ühisvaatamine, kus saad tuhandete inimestega kogeda tõelist jalgpallimelu.

Terve festivaliala vältel on avatud ka toiduala, kust saab just m2-festivaliks loodud erilisi maitseelamusi. Samuti on kohal Vein ja Vine veiniampluaa, kust kindlasti ei puudu ka finaali jõudnud meeskondade nektar. Hommikust õhtuni on lastele ja hingelt noortele võimalus end proovile panna mängude alas.

m²-festivalile on oodatud kõik - nii ruutmeetriomanikud kui ka teised kampaaniale kaasaelajad. "Väga paljud ruutmeetrid uuest väljakust osteti perekondade või organisatsioonide poolt ning me loodame, et kõik, kes kampaaniasse oma panuse andsid, leiavad tee 10. juulil Tartusse, et kogeda Eesti kõige ägedamat jalka EM-i kogemust," sõnas Sepa Jalgpallikeskuse kampaaniajuht Kalle Paas.

Festivaliprogrammiga täpsemaks tutvumiseks ja näiteks oma diivani registreerimiseks kiika kindlasti festivalilehele www.jalgpallikeskus.ee/festival.

Ja kutsu kindlasti kõik oma sõbrad ka üritusele Facebookis, sest üks õige jalgpalliemotsioon saadakse ikka sõpradega koos olles ;).

Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised