FOTO: Sepa Jalgpallikeskus võõrustas esimesi Eesti meistrivõistluste matše!

Laupäeval, 6. augustil sai Georg Kaarel Kõrgveest esimene Sepa Jalgpallikeskuses ametliku värava löönud tammeklane. 9-aastane Georg Kaarel skooris kell 10 avavile saanud U11 liiga kohtumise Tartu JK Tammeka – Tartu FC Helios teisel minutil. Tammeka võitis poolel suurest väljakust peetud matši 12:1.

Samal päeval peeti Sepa uhiuuel kunstmurul ka esimesed üleplatsi matšid. Kell 11 alanud kohtumises kaotas Tammeka U17 Esiliigas Tallinna FC Infonetile 1:5. Tammeka väravalööja oli Frederik Mathias Helm. Kell 14 käima vilistatud U16 Esiliiga matšis võitsid sinivalged aga Pärnu JK Vaprust 3:1. Seal lõid Tammeka väravad Dominic Laaneots ja Ott-Kaarel Vään.

Päris esimesed ametlikud, s.o protokolli kantud väravad löödi üldrahvaliku kampaania toel rajatud Sepa Jalgpallikeskuses aga sümboolselt just rahvaliku jalgpalli tasandil. Kes väljakut rentinud vahva nimega pundi JK Leemekulbiliigutajad mängijatest või nende vastastest Rahvaliiga B tasandil toimunud matšis esimese ametliku värava lõi, on aga veel (rahvajalgpallile omaselt) selgitamisel.

Kui kõik läheb kavakohaselt, võõrustab keskus alates suve lõpust ka naiste Meistriliiga, Esiliiga B jt liigade kohtumisi. Võimalik on ka, et hilissügisel jõuab Sepa Jalgpallikeskusesse Premium liiga ning seal toimub ka Kristjan Tiiriku hüvastijätumatš tippjalgpallist.

Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised