Löö kaasa! Sügiseks valmivad Sepa Jalgpallikeskuse riietus- ja varustusruumid

Juuli alguses avatud Sepa Jalgpallikeskuses jätkuvad tööd. Sügiseks peavad valmima keskuse riietus- ja abiruumid, misjärel on JK Tammeka eesmärk rajada tribüünile katus.

“Nüüd kus suvepuhkuste periood on läbi, ehitab klubi välja neli sinise laudisega riietus- ja haldusruumi, et treeningute ja võistluste järel saaks nõuetekohaselt pesta ja puhata ning varustust hoida,” selgitas Tammeka tegevjuht Kalle Paas. Haldusmajakestest kaks said vee- ja kanalisatsiooniühendust ning ootavad siseviimistlust, kahe rajamine algab uuel nädalal.

“Riietusruumide rajamine on kindlasti taas koht, kus ma kutsun selles valdkonnas tegutsevaid tammeklasi kaasa lööma. Jalgpalliklubi põhitöö on treeningud ja võistlused ning abi riietusruumide rajamisel lubab klubil keskenduda põhilisele. Sepa Jalgpallikeskuse riietusruumide välis- ja sisetöödele saab kaasa aidata näiteks ehitus- ja sisustusmaterjalide või tööjõu osas,” kutsus Paas üles kaasa mõtlema, kuidas märgilisele vutikeskusele väärt abiruumid luua.

“Keskuse rajamise koostööpartnerid leiavad häid väljundeid Sepa Jalgpallikeskuse festivalil või püsireklaampindadel,” kutsus Paas üles ühendust võtma. Riietus- ja varustusruumide toetajate seas on juba Cramo, VOH! värvi- ja krohvikeskus, Värvitud Voodrilaud, Lõuna Kinnisvara.

Sepa Jalgpallikeskus avati 10. juulil. Tänaseks on keskus võõrustanud pea kõikide Tammeka gruppide treeninguid, samuti on keskus olnud tasuta kasutamiseks kohalikele elanikele. Eeloleval nädalavahetusel mängitakse renoveeritud staadionil esimesed Eesti noorte meistrivõistluste mängud.

Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised